Czytam, słucham, oglądam

"ICE Kraków - Koncert dla Seniorów"

Seniorpedia


Prezydent Miasta Krakowa zaprasza na siódmy już, doroczny Koncert dla Seniorów, który odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków 14 grudnia. Wydarzenie organizuje Urząd Miasta Krakowa.

 

W programie imprezy znajdą się utwory w wykonaniu sopranistki Sylwii Frączek oraz Alexandra Marineza. Wystąpią również chóry  Lutnia oraz W Kontakcie, czyli laureaci I Przeglądu Chórów i Zespołów Wokalnych Seniorów „Rozśpiewany Kraków”.

 

Koncert w Centrum Kongresowym ICE Kraków tradycyjnie już jest finałem Jesieni Krakowskiego Seniora, czyli cyklu wydarzeń sportowych, rekreacyjnych i artystycznych, aktywizujących tysiące starszych mieszkańców Krakowa z różnych środowisk i o różnych zainteresowaniach –  podkreśla Anna Okońska-Walkowicz, pełnomocniczka Prezydenta Miasta Krakowa ds. polityki senioralnej.

 

Wydarzeniu artystycznemu towarzyszyć będzie wręczenie nagród seniorom-laureatom konkursu literackiego „Piszmy więc. Lata osiemdziesiąte – tamte dni, tamte lata”konkursu malarskiego „Sercem i pędzlem” oraz międzypokoleniowego konkursu „Patriotyzm w poezji i piosence”.

 

Wszystkie te inicjatywy i wieńczący je Koncert dla Seniorów realizowane są w ramach gminnego Programu Aktywnosci Społecznej i Integracji Osób Starszych (PASIOS) i finansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 


źródło :

https://dlaseniora.krakow.pl/krakow_dla_seniora/265821,248,komunikat,koncert_dla_seniorow___od_28_listopada_darmowe_wejsciowki_.html

Zostaw recenzję

Nie przydatne
Bardzo przydatne

Seniorpedia

Strona internetowa służąca ogromną bazą informacji dla seniora . Oraz zawierająca części funkcjonalne tj Wydarzenia (na żywo i online) , Chętnie pomagam ( wolontariat senioralny i młodzieżowy) , Pomoc wzajemną (poszukiwanie towarzysza) , Proszę o pomoc ( zgłoszenie prośby o udzielenie pomocy )

Powiązane