Czytam, słucham, oglądam

"Spotkanie Wigilijne CAS Seniorpedia.pl"

CAS SENIORPEDIA.PL

tagi:
karaoke
CAS SENIORPEDIA.PL
Klub+ CAS Seniorpedia.pl

Szanowni Państwo, Kochani!

Stowarzyszenie na rzecz promocji zdrowia Consensus 21 grudnia 2023 zorganizowało Wigilię 2023 w Centrum Seniorpedia.pl przy ulicy Kazimierza Wielkiego 117.

Wspólnie z 35 Uczestniczkami i Uczestnikami CAS Seniorpedia.pl, Mieszkańcami Dzielnicy V Krowodrza oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Piast spędziliśmy pełne świątecznego nastroju chwile przy wigilijnych potrawach, rozmawiając i kolędując. Nie zabrakło też prezentów😊

Nasze wigilijne spotkanie było wyjątkowo uroczyste gdyż zaproszenie na nie przyjęły osoby szczególnie zaangażowane w działalność na rzecz osób starszych w Krakowie i w Dzielnicy V:

 

Pani Anna Okońska-Walkowicz - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej

Pan Maciej Żmuda - Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza

Pan Edward Tarczałowicz - Za-ca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V Krowodrza

Pani Ewa Bigosz-Lassota - Przewodnicząca Komisji ds. Polityki Senioralnej Rady Dzielnicy V Krowodrza

Pani Alina Obrębska - Z-ca Przewodniczącej Komisji ds. Polityki Senioralnej Rady Dzielnicy V Krowodrza

Pani Mariola Gromek  - V-ce Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Piast

Pan Przemysław Miłoń - Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Piast

 

 

Wszystkim Państwu, którzy spędzili z nami Wigilię 2023 oraz tym którzy nie mogli z nami spędzić tego dnia życzymy Pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz Dobrego Nowego Roku,

Katarzyna Jasiewicz Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz promocji zdrowia Consensus i Koordynatorka CAS Seniorpedia.pl

Zespół Stowarzyszenia Consensus i CAS Seniorpedia.pl: Anna Jargiło, Dominika Poręba, Ewelina Kołodziej, Natalia Firek, Piotr Grzęda-Wachowicz, Mateusz Wyciślik.

Bardzo dziękujemy Restauracji Wiślany Ogród - Statek Sobieski za przygotowanie smacznego kateringu i udostępnienie świątecznej zastawy, firmie Hubert Grela za zapewnienie nagłośnienia.

Zostaw recenzję

Nie przydatne
Bardzo przydatne

CAS SENIORPEDIA.PL

Centrum Aktywności Seniorów Seniorpedia.pl działa w Krakowie przy ulicy Kazimierza Wielkiego 117. Jest finansowane przez Gminę Kraków. Zajęcia dodatkowe prowadzone są we współpracy z SM Piast, Dzielnicą V Krowodrza, wolontariuszami oraz w ramach zadań realizowanych przez założyciela CAS - Stowarzyszenie na rzecz promocji zdrowia Consensus.